MŪSU PROJEKTI

Jaunumi

07/14/2020

Kas to teica, kas runāja,
Ka Ģildes valde nakti guļ:
Dienu lielus plānus kala,
Nakti gaŗas sēdes tur.

LNOĢ valde savā 2020. gada sēdē pieņēma lēmumu būt par Jāņa Kalniņa operas Hamlets uzveduma galveno atbalstītāju.

LNOĢ ir rīkojusi un savus atbalstītājus iepriecinājusi ar daudziem sarīkojumiem un Latvijas opermākslinieku koncertiem, no kuriem īpaši gribas izcelt Maijas Kovaļevskas, Aleksandra Antoņenko, Sonores Vaices, Trīs Tenori, Antras Bigačas, Ingusa Pētersona un Krišjāņa Norveļa koncertus Ņujorkā un citās ASV pilsētās.

Savos darbības gados Latvijas Nacionālās Operas Ģilde ir iegādājusies vairākus instrumentu Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestrim: vijoli, flautas, obojas, trompetes, klarnetes, trombonus, mežragu, angļu ragu un čembaso. Īpaša dāvana bija Steinway&Sons koncertflīģelis.

LNOĢ apvāršņi un darbība kļuvusi plašāka, nākotnē par svarīgu uzskatot atbalstu latviešu orģināloperas un baletu uzvedumiem Latvijā, kā arī veicinot to popularizēšanu citos operas namos pasaulē.

Atbalstot operstudiju Figaro un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu, LNOĢ ir devusi nozīmīgu ieguldījumu jauno operas un baleta mākslinieku sagatavošanā un viņu izaugsmē.

Latvijas Nacionālās operas nama pārbūves laikā LNOĢ sniedz dāsnu atbalstu nama atjaunošanai. Ģilde ir samaksājusi firmu rēķinus par Otis liftu, grīdas segām, aizkariem, starmešiem, lampām, spoguļiem, orķestra bedres iekārtu, operas ieejas durvju māksliniecisko stiklojumu, dekorāciju pacelšanas iekārtām. titru mašīnu un vēl daudzām citām...

Atbalsti mūsu misiju