Ziedojiet LNOĢ Flīģeļa projektam.

Ģilde ir uzņēmusies jaunu atbalsta projektu - klavieres jaunajam LNOB dekorāciju darbnīcu un mēģinājumu zāļu kompleksam.

. Mērķis ir $35,000. Palīdziet mums to sasniegt.

Atbalstiet LNOĢ

Katreiz kad ziedojiet, kļustot par biedru, ziedojot īpašiem projektiem, vai atstājot novēlējumu Jūs atstājiet nozīmīgas pēdas Latvijas kultūras un mūzikas mākslas redzamības veicināšanā plašajā pasaulē. Katrs ziedojums, liels vai mazs, ir ļoti svarīgs!


KĻŪT PAR BIEDRU

Mēs esam pagodināti ar daudziem ilggadējiem un dedzīgiem biedriem mūsu rindās. Pateicībā par ziedojumu, viņu vārdi tiek minēti operas izrāžu programmās un mūsu tīmekļa vietnē.

LNOĢ biedru gada maksa:

Indivīdiem     $50
Ģimenei.        
$75
Pensionāriem. $25

ZIEDOT

Izvēloties atbalstīt, pērkot ikgadējās Ģildes loterijas biļetes vai atsaucoties uz speciālu ziedojuma lūgumu, Jūsu devums dod mums svarīgu pamatu visam ko daram.

Korporatīviem sponsoriem mēs palīdzēsim attīstīt radošas un abpusēji izdevīgas partnerattiecības ar vienu no izcilākajām Latvijas kultūras pērlēm - Latvijas Nacionālo operu un baletu.

ATSTĀT NOVĒLĒJUMU

Atstājot testamentāru novēlējumu Jūsu mīlestība pret latviešu kultūru, un īpaši mūzikas mākslu, dzīvos tālāk kā ieguldījums Latvijas izaugsmē.

Rakstiet mums:  info@lnogasv.org
Ziedot var maksājot ar kreditkarti vai Paypal (zemāk), vai rakstot čeku uz Latvian National Opera Guild, Inc. vārda, un nosūtot to uz:  29 East Gate, Manhasset, NY 11030

Jūsu ziedojumi ir atvelkami no ienākumiem, nodokļus aprēķinot. LNOĢ Federālais ID: 11-3125583. Daudzas ASV firmas mēdz papildināt darbinieku ziedojumus organizācijām ar savu devumu, "matching grant". To ir iespējams darīt arī ģildes atbalstam.


Pateicamies par Jūsu ziedojumu!