Izglītības projekti 

03/05/2020

Atbalstot operstudiju Figaro un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu, LNOĢ ir devusi nozīmīgu ieguldījumu jauno operas un baleta mākslinieku sagatavošanā un viņu izaugsmē.

Mīļie draugi! Jūs ar savu cilvēcisko sirsnību, misijas apziņu, mūzikas un Latvijas mīlestību esat darījuši, darāt un, esmu pārliecināts, arī turpmāk darīsiet nenovērtējamu, vārdiem neaprakstāma dāsnuma darbu Latvijas kultūras šodienas un nākotnes vārdā!

Viesturs Gailis,
diriģents, profesors, JVLMA Operstudijas "Figaro" vadītājs 

Nīkrāces skolēni pie LNO 1995. gadā.
Nīkrāces skolēni pie LNO 1995. gadā.

Kopš 1995. gada LNOĢ ir organizējusi Latvijas Nacionālās operas izrāžu apmeklējumus skolēniem, tādejādi aicinot jaunatni no dažādām Latvijas pilsētām un ciematiem iepazīt operas un baleta mākslu.  


Salacgrīvas novada biblioteka 2019. gadā rīkoja grāmatas lasīšanas un domrakstra konkursu. Balvā - LNOĢ atbalstīts brauciens uz Rīgu apmeklējot operas Dons Paskvāle izrādi.

Mums nāk un jautā tie paši bērni un vēl citi arī - ja mēs lasīsim uz priekšu - mūs atkal vedīs uz Operu? Rezonanse liela par šo mūsu braucienu. Salacgrīvā, kā jau mazpilsētā pat veikalā skan runas par Operas braucienu. Esam kopā devuši labu augsni jauniešiem - mīlestību uz grāmatu un operas mākslu.Esam vienmēr atvērti sadarbībai!