Flīģeļa projekts

LNOĢ jaunākais projekts ir atbalstīt LNO ar konkrētu un taustāmu dāvinājumu – jaunu flīģeli (grand piano) – kurš tiks izmantots jaunajā LNOB dekorāciju darbnīcu un mēģinājumu zāļu kompleks Pārdaugavā.

Šim projektam nepieciešams $35,000.
Palīdzīet mums sasniegt mērķi!

LNO gadiem ilgi ir bijis izaicinājums, nodrošinot telpas operu un baletu mēģinājumiem un skatuves dekorāciju glabāšanai. Beidzot tam būs risinājums, jo Pārdaugavā, Meirānu ielā 2, tiek celts daudzfunkcionāls komplekss, kas ietvers mēģinājumu zāli, darbnīcas, kā arī dekorāciju glabāšanas noliktavas. 

Paredzēts, ka būvdarbi tiks pabeigti 2024. g. pavasarī un kompleksu atklās pirms Jāņiem. Nozīmīgi, ka jaunā mēģinājumu zāle Pārdaugavā atbrīvos LNO galvenā nama Jauno zāli un Lielās zāles skatuvi no izmantošanas mēģinājumiem, kas pozitīvi ietekmēs LNO darbību. 

Turklāt Pārdaugavas jaunajā mēģinājumu zālē ir plānoti arī publiski koncerti un pasākumi, jo tās funkcionalitāte paredz arī 200 skatītāju vietas. Attiecīgi šai jaunajai mēģinājumu / koncertu zālei nepieciešams flīģelis – un Ģilde ir piekritusi atbalstīt atbilstoša flīģeļa (Bechstein, W. Hoffmann Tradition T186) iegādi.